fbpx

Nasza misja

CADemia odpowiada swoją ofertą na potrzeby edukacyjne osób w każdym wieku. Pracujemy ze studentami i młodzieżą szkolną, wykładowcami, pracownikami każdego szczebla. Pomagamy zdobyć kompetencje pożądane na rynku pracy i podpowiadamy jak się wyróżnić wśród absolwentów uczelni i kandydatów na pracowników. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy warto?? zapytaj o bezpłatne wykłady, warsztaty lub indywidualne spotkanie z trenerem. 

CADemia Team

Weronika Barcz

Zajmuje się organizacją szkoleń i wydarzeń w CADemia. Dzwoniąc do nas, najczęściej z nią rozmawiacie. Moderatorka projektów dla młodzieży i dorosłych, tworzy scenariusze zajęć zgodnie z filozofią design thinking.

Tomasz Dereń

Szkoleniowiec aplikacji Autocad, Inventor i Fusion360. Ekspercką wiedzę z zakresu aplikacji CAD wykorzystuje jako trener od 10 lat. Tomasz interesuje się technologią IT w szeroko pojętym projektowaniu i designie.

Dominika Sadowska

Trenerka aplikacji CAD dla najmłodszych. Prowadzi zajęcia z modelowania przestrzennego, z wykorzystaniem druku 3D dla dzieci i młodzieży. Kreatywne scenariusze zajęć zachęcają młodych projektantów do pracy.

Marcin Jarzyna

Trener aplikacji Autodesk 3DS MAX. Marcin posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z aplikacji. Doskonale przygotowany merytorycznie i pełen pozytywnej energii!

ATC i AAP​ Autodesk

Nasza wiedza i doświadczenie uhonorowane zostały prestiżowymi statusami firmy Autodesk® : Autoryzowane Centrum Szkoleniowe (ang. ATC – Authorized Training Center) oraz Autoryzowany Akademicki Partner  (ang. AAP – Authorized Academic Partner). Jest to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Każde nasze szkolenie, kończy się rozpoznawalnym na całym świecie certyfikatem Autodesk® 

Logo autoryzowanego centrum szkoleniowego autodesk
Logo autoryzowany akademicki parter