CADemia to akademia CADa

Wspieramy proces uczenia się przez całe życie. Sami wciąż się rozwijamy, poznajemy nowe technologie i nowych ludzi. Doskonale wiemy, że studia inżynierskie pozwalają zdobyć wiedzę techniczną, ale tylko dodatkowe kursy i ciekawe projekty rozwijają nabyte umiejętności. Pomagamy zdobywać kompetencje, cenione na rynku pracy. Mamy na swoim koncie kilkaset zrealizowanych kursów i bardzo dobre referencje od klientów.

Nasi szkoleniowcy

Weronika Barcz

Organizatorka szkoleń i właścicielka w CADemia. Dzwoniąc do nas, najczęściej z nią rozmawiacie 😊 Interesuje się wykorzystaniem metody Design Thinking w tworzeniu i rozwijaniu produktów, a także wsparciem procesów produkcji dzięki oprogramowaniu CAD.

Piotr Niedźwiedzki

Trener aplikacji Revit i metodologii BIM. Stawia tezę, że w branży budowlanej, są ogromne możliwości automatyzacji procesów, a za kilka lat znajomość języków programowania będzie równie ważna, co znajomość języków obcych.
Entuzjasta i praktyk BIM!

Marcin Jarzyna

Instruktor aplikacji Autodesk 3DS Max. Marcin ma bogate doświadczenie jako szkoleniowiec. Kursy są nie tylko świetne merytorycznie, ale też pełne pozytywnej energii! Pasjonata nowych technologii, podróży i motocykli😊

Tomasz Dereń

Trener aplikacji Autodesk AutoCAD, Inventor i Fusion360 z prawie 10 letnim stażem. Tomasz szkoli z ogromną pasją. Kursanci doceniają nie tylko wiedzę, ale także powołanie trenerskie 😉Kursy są bardzo dobre merytorycznie i przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Nasza sala wykładowa

Jesteśmy blisko Ciebie

Zapraszamy na kursy do nowej sali szkoleniowej położonej na Starym Mieście w Szczecinie.
Głównym obszarem naszego działania,
jest województwo zachodniopomorskie. Szkolimy także w innych miastach w Polsce oraz za granicą.

Możesz również znaleźć nas na Facebooku

Na naszym fanpage’u zawsze znajdziecie najświeższe informacje o szkoleniach, ale też ciekawostki i nowinki ze świata Autodesk.

Certyfikaty

Referencje

Współpraca biznesowa i naukowa