Dowiedz się więcej o nas
CADemia Team
Nasza siedziba
Zapewniamy nowocześnie wyposażoną salę do szkoleń Autodesk. W strefie chillout mamy zawsze dobrą kawę i coś słodkiego dla naszych kursantów. Dbamy o fajny klimat i dobry kontakt z uczestnikami kursów.
Nasze zasoby
Współpracujemy z profesjonalnymi trenerami aplikacji Autodesk takich jak Autocad, Inventor, 3DS MAX, Fusion360 oraz Revit. Wysokiej jakości sprzęt multimedialny, zapewnia komfort pracy na szkoleniach. Wykorzystujemy autorskie materiały szkoleniowe.

CADemia nasza misja

Nasza filozofia jest prosta: wspieramy proces uczenia się przez całe życie. Sami wciąż się rozwijamy, poznajemy nowe technologie i nowych ludzi. Doskonale wiemy, że studia inżynierskie pozwalają zdobyć wiedzę techniczną, ale tylko dodatkowe kursy i ciekawe projekty rozwijają nabyte umiejętności. Pomagamy zdobywać kompetencje, cenione na rynku pracy. Już po pierwszym naszym kursie, sam odpowiesz sobie na pytanie: Czy warto zrobić kurs i otrzymać certyfikat Autodesk?

Jesteśmy blisko Ciebie

Zapraszamy na kursy do nowej sali szkoleniowej położonej na Starym Mieście w Szczecinie.
Głównym obszarem naszego działania,
jest województwo zachodniopomorskie. Szkolimy także w innych miastach w Polsce oraz za granicą.

Możesz również znaleźć nas na Facebooku

Na naszym fanpage’u zawsze znajdziecie najświeższe informacje o szkoleniach, ale też ciekawostki i nowinki ze świata Autodesk.