Nasza siedziba
Zapewniamy nowocześnie wyposażoną salę do szkoleń Autodesk.
Stanowiska
Każde stanowisko jest wyposażone w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie firmy Autodesk.
Miejsce na odpoczynek
Szkolenia to ciężka praca, dlatego oferujemy również strefę wyznaczoną do odpoczynku z poczęstunkiem.

Jesteśmy blisko Ciebie

Od samego początku, głównym obszarem działania było Województwo Zachodniopomorskie. Szczecin jest miastem z ogromnym potencjałem. 

Możesz również znaleźć nas na Facebooku

Na naszym fanpage’u zawsze znajdziecie najświeższe informacje o szkoleniach, ale też ciekawostki i nowinki ze świata Autodesk.

ATC

Szkolimy firmy, doradzamy, dając proste rozwiązania, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

CERTYFIKATY

Pomagamy w uzyskaniu międzynarodowych certyfikatów ACU i ACP. Zapewniamy oryginalne certyfiakty uczestnictwa w szkoleniach.

AAP

Dostarczamy uczelniom atrakcyjne cenowo, autoryzowane szkolenia Autodesk® Specjalne ceny dla studentów i wykładowców.

DESIGN THINKING

Prowadzimy warsztaty z projektowania w aplikacji TinkerCAD i druku 3D. Nabywanie kompetencji IT i wiedzy w formie świetnej zabawy.

Zdjęcie właścicielki firmy Cademia Weroniki Barcz

Weronika Barcz

Główna siła napędowa firmy CADemia.pl. Nawiązywanie kontaktów biznesowych i współpraca z uczelniami to jej główne zadania.  Pozostałe to organizowanie szkoleń, okiełznanie kalendarza spotkań i narady z pracownikami – i najważniejsze, komunikacja z ludźmi, trenerami, pracownikami i klientami.

Marzy o wdrożeniu do szkół pilotażu CAD od najmłodszych lat – przygotowany projekt czeka, aż będzie więcej czasu. Pośrednio realizuje swoje marzenie przez prowadzenie zajęć w szkołach z aplikacją TinkerCAD i drukowaniem 3D, a od Września tego roku – także jako zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku szkolnym.

Prywatnym marzeniem jest znaleźć chwilę na pasję motocyklową. Obecnie dzieli czas między rodzinkę i pracę.

 

Zdjęcie głównego szkoleniowca, specjalisty w aplikacjach CAD

Tomasz Dereń

Jest głównym trenerem firmy. Od ponad 10 lat prowadzi kursy z AutoCAD i Inventora oraz innych aplikacji Autodesk® Doświadczenie Tomasza, zdobyte w czasie szkoleń dedykowanych dla firm z wielu różnych branży, pozwala zaoferować unikalną metodykę pracy z aplikacjami Autodesk® Każdy zgłoszony na szkoleniach problem, został przeanalizowany i rozwiązany, co nie raz wzbudzało uzasadnione, pozytywne zaskoczenie kursantów.

Studiował budownictwo i informatykę, do pewnego stopnia opanował język programowania Python. Jako freelancer, a trochę jako hobbysta, podejmuje się ciekawych projektów, tworząc oryginalne modele mebli wraz z dokumentacją techniczną oraz wizualizację produktów.

Jego zainteresowania nie kończą się na aplikacjach CAD. Pasjonuje się technologią obróbki drewna oraz stolarką meblową. Wciąż się uczy, rozwija swoje umiejętności w wielu dziedzinach. Prywatnie, zakochany w swojej żonie i dzieciach, z którymi spędza maksymalną ilość czasu jako mąż i ojciec.