AutoCAD® to wciąż podstawowe narzędzie inżyniera. Używane powszechnie i spotykane w wielu branżach. Nauka tego programu, to inwestycja we własną karierę i sukces na rynku pracy. Wiedza zdobyta na uczelni, może okazać się niewystarczająca, by szybko realizować zadania w pracy zawodowej. Dlatego w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego instruktora, przygotowaliśmy pakiet szkoleń, o różnych poziomach zaawansowania.

Kliknij na ikonie by zobaczyć pełen zakres szkolenia.

Level 1: Essentials

Poziom podstawowy.
To najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej doczynienia, zarówno z samą aplikacją jak również z rysunkiem technicznym. Oferta skierowana głównie do szkół średnich

Level 2: Intermediate

Poziom średniozaawansowany. Najczęstszy wybór naszych kursantów. Bardzo duża dawka wiedzy. Umożliwi Ci szybką i wydajną pracę w aplikacji. Oferta skierowana do studentów i wykładowców.

Level 3: Advanced

Poziom zaawansowany.
To intensywny warsztat, przeznaczony dla wszystkich, którzy opanowali już rysowanie, opisywanie i drukowanie dokumentacji - w stopniu dobrym lub bardzo dobrym.

Interesuje Cię inne szkolenie?

Jeśli nie wiesz, który stopień wybrać, lub szukasz szkolenia indywidualnego (np. z 3D lub z wybranego zakresu) - napisz do nas lub zadzwoń.